Przyczepka amortyzowana

Celem maksymalizacji praktycznych korzyści płynących z użytkowania roweru poziomego trójkołowego ze wspomaganiem, skorelowanym projektem jest:  amortyzowana przyczepka do roweru.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku w zakresie zwiększenia użyteczności wspomnianego nietypowego roweru, funkcjonalna przyczepa rowerowa wyposażona została w amortyzatory olejowe.


Przydatna przyczepka do elektrycznego roweru poziomego umożliwia przewożenie różnego rodzaju przedmiotów, co zwiększa korzyści płynące z jego używania. Aktualnie projekt jest w fazie testowej w zakresie wytrzymałości, aby możliwie jak najbardziej z optymalizować funkcjonalność amortyzowanej przyczepki ( dostępne są różne  wielkości ).

Korzyści posiadania amortyzowanej przyczepki do roweru trójkołowego

Zalety używania amortyzowanej przyczepki do roweru z pewnością wskaże każdy, kto choć raz z niej korzystał. Spora pojemność i pakowność, w połączeniu z amortyzatorami olejowymi sprawia iż przewożenie w niej towarów nie będzie sprawiało żadnego problemu i nie będzie obciążające dla osoby jadącej rowerem.


Podobnie jak produkcja wspomnianego roweru nietypowego, projekt przyczepki amortyzowanej jest w pełni autorski i wykonywany własnoręcznie, co czyni go wyjątkowym. Przyczepka amortyzowana do roweru poziomego, podobnie jak trójkołowy, elektryczny rower poziomy powstały, aby maksymalnie zwiększyć komfort płynący z jazdy rowerem, nie pozostaje więc nic innego niż przekonać się na własnej skórze o zaletach płynących z korzystania zarówno z roweru poziomego, jak i z przyczepki.